Strona :
  • 1
  • / 1
Stojąca składana biała tablica szkolna suchościeralna + markery z gąbką GRATIS

121,14 zł netto 199,00 zł 149,00 zł z VAT

  1. przechowalnia

    dodaj produkt do ulubionych

  1. zobacz produkt

Planery zmazywalne 2020


Planery suchościeralne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na sprawniejszej organizacji czasu. Dzięki możliwości wielokrotnego nanoszenia notatek, dat i terminów sprawia, że z jego pomocą trudniej zapomnieć o zaplanowanych sprawach.

Sposób, w jaki wykonano planery suchościeralne sprawia, że w razie zmiany planów łatwo usunąć wcześniejsze informacje. Unika się przy tym zbędnego kreślenia, które czyniłoby całość mniej czytelną.

W ofercie sklepu internetowego Maximat znajdują się zarówno planery ścienne, jak i stojące. Część z nich przygotowana została pod kątem roku kalendarzowego, inne z myślą o rozplanowaniu roku szkolnego lub akademickiego. Korzystanie z nich znacząco ułatwia organizację pracy w firmie, szkole oraz w instytucjach publicznych. Decydując się na zakup tego typu akcesoriów w naszym sklepie, możesz liczyć na kilka różnych formatów – łatwo więc wybierzesz taki, który będzie dla Ciebie najbardziej wygodny.

Co ważne, korzystając z planerów suchościeralnych należy używać pisaków do tablic suchościeralnych, ale jeśli notatki mają pozostać trwałe można użyć foliopisów/ markerów permanentnych.
Strona :
  • 1
  • / 1