Planery zmazywalne 2020


Planery suchościeralne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na sprawniejszej organizacji czasu. Dzięki możliwości wielokrotnego nanoszenia notatek, dat i terminów sprawia, że z jego pomocą trudniej zapomnieć o zaplanowanych sprawach.

Sposób, w jaki wykonano planery suchościeralne sprawia, że w razie zmiany planów łatwo usunąć wcześniejsze informacje. Unika się przy tym zbędnego kreślenia, które czyniłoby całość mniej czytelną.

W ofercie sklepu internetowego Maximat znajdują się zarówno planery ścienne, jak i stojące. Część z nich przygotowana została pod kątem roku kalendarzowego, inne z myślą o rozplanowaniu roku szkolnego lub akademickiego. Korzystanie z nich znacząco ułatwia organizację pracy w firmie, szkole oraz w instytucjach publicznych. Decydując się na zakup tego typu akcesoriów w naszym sklepie, możesz liczyć na kilka różnych formatów – łatwo więc wybierzesz taki, który będzie dla Ciebie najbardziej wygodny.

Co ważne, korzystając z planerów suchościeralnych należy używać pisaków do tablic suchościeralnych, ale jeśli notatki mają pozostać trwałe można użyć foliopisów/ markerów permanentnych.

Strona :
  • 1
  • / 1
Stojąca składana biała tablica szkolna suchościeralna + markery z gąbką GRATIS

121,14 zł netto 199,00 zł 149,00 zł z VAT

  1. przechowalnia

    dodaj produkt do ulubionych

  1. zobacz produkt

Strona :
  • 1
  • / 1