Waluta

Filtry

Maty na twarde podłogi pod choinkę

Okrągła mata pod choinkę 100cm gr. 0,3mm - półprzezroczysta z polipropylenu przechowalnia

Okrągła mata pod choinkę 100cm gr. 0,3mm - półprzezroczysta z polipropylenu

Praktyczny dodatek świąteczny

26,00 zł (21,14 zł netto)

Mata pod choinkę 100cm gr. 2,2mm - wzór Sweterek przechowalnia

Mata pod choinkę 100cm gr. 2,2mm - wzór Sweterek

Ozdobny i praktyczny dodatek świąteczny

124,00 zł (100,81 zł netto)

Mata pod choinkę 100cm gr. 2,2mm - Świąteczny nadruk czarne tło przechowalnia

Mata pod choinkę 100cm gr. 2,2mm - Świąteczny nadruk czarne tło

Ozdobny i praktyczny dodatek świąteczny

126,00 zł (102,44 zł netto)

Podkładka pod choinkę 100cm gr. 2,2mm - Świąteczny nadruk białe tło wodoodporna przechowalnia

Podkładka pod choinkę 100cm gr. 2,2mm - Świąteczny nadruk białe tło wodoodporna

Ozdobny i praktyczny dodatek świąteczny

124,00 zł (100,81 zł netto)

Estetyczne i praktyczne maty pod choinkę

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym zazwyczaj dba się o każdy, nawet najmniejszy detal. W tym okresie uwaga zwraca się również na choinkę. Właśnie z myślą o ochronie podłóg i estetyce tej ozdoby świątecznej, proponujemy naszą matę pod choinkę. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza na twardych powierzchniach.

  • Dla osób, które cenią sobie oryginalność, mamy w ofercie maty pod choinkę koło. To okrągłe wydanie maty ochronnej pod choinkę o średnicy 100 cm to idealne rozwiązanie dla twardych podłóg. Wykonana z półprzezroczystego polipropylenu, dodaje uroku całej kompozycji.
  • Miłośnikom tradycyjnych świątecznych wzorów proponujemy z kolei matę pod choinkę ze wzorem sweterek o grubości 2,2 mm. To nie tylko zabezpieczy Twoją podłogę, ale także stworzy świąteczny nastrój w domu.
  • W naszej ofercie dostępne są także maty na twardą podłogę z nadrukiem na czarnym lub białym tle, które pozwolą wyeksponować wygląd Twojego drzewka.

Mata pod choinkę to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność. Nasze maty wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które doskonale chronią podłogę przed zarysowaniami. Dzięki temu, choć pod choinką pełno będzie prezentów, podłoga pozostanie w idealnym stanie.

Wybór maty idealnej do Twojego wnętrza

Zdajemy sobie sprawę, że świąteczna dekoracja to nie tylko choinka, ale również całe otoczenie. Dlatego w naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów, które zapewniają pełną aranżację świąteczną, w tym wodoodporną matę pod choinkę. Ta wyjątkowo praktyczna, estetyczna i funkcjonalna mata sprawi, że Twoja podłoga będzie zabezpieczona przed ewentualnymi zarysowaniami i wilgocią, zapewniając przy tym nieskazitelny wygląd przez cały okres świąteczny.

Wiemy, że każde wnętrze jest unikalne, dlatego nasza mata pod choinkę biała lub z nadrukiem na czarnym tle dostosuje się do każdej aranżacji. Jej niezwykle elegancki design sprawia, że stanie się subtelnym dodatkiem do Twojego domu, jednocześnie podkreślając piękno choinki. Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem tradycji, czy też lubisz nowoczesne rozwiązania, nasza oferta zawiera coś dla Ciebie. Wybór jest naprawdę duży - od klasycznej, białej maty, przez maty ze wzorem sweterek, po okrągłe maty wykonane z półprzezroczystego polipropylenu. Wszystkie są funkcjonalne i wytrzymałe, przy zachowaniu eleganckiego wyglądu. Wybór idealnej maty pod choinkę nigdy nie był łatwiejszy!

Jak ułożyć matę pod choinką?

Organizacja miejsca pod choinką może być wyzwaniem, zwłaszcza dla twardej podłogi. Jednak dzięki właściwym narzędziom, jak np. mata pod choinkę koło, perspektywa udekorowania drzewka może stać się o wiele bardziej atrakcyjna. Mata pod choinkę do użytku na twardych podłogach nie tylko może ochronić Twój kochany parkiet przed potencjalnymi zarysowaniami, ale także stworzyć świąteczny nastrój wokół Twojego drzewka.

Jak prawidłowo rozłożyć matę pod choinkę? Zależy to częściowo od kształtu maty. Dla mat prostokątnych najczęściej najlepiej jest układać je prostopadle do ściany, a okrągłe maty, takie jak koło mata pod choinkę, najlepiej sprawdzą się centralnie umieszczone. Wielkość drzewka również ma znaczenie. Dla choinek większych potrzebna będzie większa mata, aby mogła zapewnić odpowiednią ochronę podłoża. Bez względu na to, jaką matę wybierzesz, pamiętaj, aby ułożyć ją równo i płasko, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony dla swojej twardej podłogi.

Czyszczenie i przechowywanie maty po sezonie

Święta to magiczny czas, który często wiąże się z koniecznością dbania o czystość wnętrz, szczególnie podczas rozpakowywania i ozdabiania choinki. Wodoodporna mata pod choinkę to idealne rozwiązanie, które pomoże Ci utrzymać naszą podłogę czystą i suchą. Często jednak pojawia się pytanie: jak prawidłowo ją wyczyścić i przechowywać na resztę roku?

Całe szczęście, utrzymanie maty ochronnej pod choinkę w czystości jest łatwe i niewymagające. Dzięki wodoodpornej powłoce wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak igliwie czy sztuczny śnieg, są łatwe do usunięcia. Można to zrobić za pomocą wilgotnej szmatki lub gąbki. W skrajnych przypadkach, kiedy na macie pozostają trudne do usunięcia plamy, jest ona w pełni bezpieczna dla mycia pod bieżącą wodą. Pamiętaj jednak, aby przed przechowywaniem dokładnie wysuszyć matę. Jeśli chodzi o sam sposób przechowywania, najlepiej zwinąć matę w rulon i trzymać w suchym, bezpiecznym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, które mogłoby ją wyblaknąć. W ten sposób Twoja wodoodporna mata pod choinkę posłuży Ci przez wiele kolejnych sezonów!