Waluta

Filtry

Opcje dodatkowe

Cienkie 0,3mm maty na twarde podłogi

Mata ochronna 70x100cm CIENKA półprzezroczysta Bestseller przechowalnia

Mata ochronna 70x100cm CIENKA półprzezroczysta

Mleczna, z polipropylenu 0,3mm

17,00 zł (13,82 zł netto)

Podkładka ochronna pod krzesło obrotowe 80x120cm CIENKA półprzezroczysta Bestseller przechowalnia

Podkładka ochronna pod krzesło obrotowe 80x120cm CIENKA półprzezroczysta

Z polipropylenu 0,3mm, nadaje się do samodzielnego docinania nożyczkami

19,00 zł (15,45 zł netto)

Mata ochronna 100x140cm CIENKA gr. 0,3mm Bestseller przechowalnia

Mata ochronna 100x140cm CIENKA gr. 0,3mm

Zp polipropylenu 0,3mm, półprzezroczysta, można docinać samodzielnie

19,90 zł (16,18 zł netto)

Tanie maty ochronne pod fotele biurowe i krzesła na kółkach na twarde podłogi

Maty ochronne – usiądziesz z wrażenia

Wielu ludzi prowadzi w dzisiejszych czasach siedzący tryb życia. Szczególnie dużo czasu spędzamy siedząc przy biurku, zwykle na dużym, wygodnym fotelu biurowym. W jaki sposób można ochronić nową podłogę przed zarysowaniami powstającymi wskutek codziennego użytkowania krzesła obrotowego na kółkach? Proponujemy skorzystanie z naszej oferty i zaopatrzenie się w nowoczesną matę, która pełni funkcję podkładki pod krzesło. Twoja połyskująca podłoga nie ucierpi, a dźwięki wywołane przesuwaniem krzesła zostaną wyciszone i nie będą już przeszkadzać Ci w pracy. Ta ostatnia funkcja jest niezwykle istotna w przypadku zastosowań domowych, zwłaszcza, jeśli zdarza Ci się pracować do późna w nocy, a nie chcesz zakłócać snu innych domowników.

Profesjonalna ochrona na Twoją kieszeń

Inwestując w matę ochronną możesz zadbać nie tylko o swoje otoczenie, ale również Twoich najbliższych lub pracowników. Porysowana podłoga, przetarta wykładzina, zniszczony dywan – takiego widoku nie będziesz musiał oglądać, jeśli odpowiednio wcześniej się przygotujesz. Zdecydowanie łatwiej zakupić tanią matę ochronną, niż zrywać panele czy wymieniać wykładzinę. Nasze maty sprawdzą się świetnie w biurze, domowym gabinecie oraz pokoju ucznia lub studenta. Mata ochronna przyda się szczególnie tam, gdzie niedawno był remont. Nowe mieszkanie, piękne meble, błyszcząca podłoga – urządzając się mamy na uwadze ochronę nowiutkich rzeczy, aby mogły służyć nam jak najdłużej.

Mata ochronna na podłogę – jak to działa?

Nie bez kozery mówić się, że najlepsze są najprostsze rozwiązania. Na tej zasadzie bazuje podłogowa mata ochronna. Twarde kółka fotela biurowego wywierają bardzo duży nacisk na podłogę, w efekcie czego na panelach, parkiecie, dywanie, wykładzinie czy gumolicie mogą pozostawać smugi i przetarcia. Wystarczy, że podłożysz pod krzesło naszą matę ochronną, a ten problem przestanie Cię dotyczyć. Twoje parkiety i posadzki będą już odpowiednio zabezpieczone przed zarysowaniami i ewentualnymi zanieczyszczeniami.