Wykładziny podłogowe

Wykładziny podłogowe z nadrukiem

Aranżacja wnętrz niejedno ma imię! Wykładziny podłogowe z nadrukiem otwierają nieograniczone możliwości w projektowaniu wnętrz. Dzięki nim Twoja przestrzeń zyska unikatowy charakter od pierwszego kroku. Szukasz oryginalnej warstwy, która będzie przeczyć nudzie i nada podłodze wyjątkowego charakteru? Świetnie trafiłeś! Maximat.pl to ziemia obiecana dla wszystkich, którzy szukają niebanalnego pomysłu na swoją podłogę.

Mamy rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w kompaktowym mieszkaniu, przestronnym domu, nowoczesnej przestrzeni publicznej lub eleganckim biurze. Jednym z naszych produktów jest wykładzina PCV z nadrukiem. Urozmaicone wzory to zaprzeczenie sztampowego podejścia do podłogi. Stonowane płytki, nieciekawe panele, wysłużone wykładziny, pretensjonalne dywany czy trącące myszką linoleum powoli odchodzą do lamusa. Projektanci wnętrz coraz częściej stawiają na wyraziste podłogi, które zapewnią Ci wykładziny podłogowe z nadrukiem.

Wykładzina PCV z nadrukiem

Stosujemy wyłącznie bezpieczne, potwierdzone atestami (np. certyfikat druku GreenGuard), nasze wykładziny można stosować we wszystkich rodzajach wnętrz, również wtakich, w których przebywają dzieci. Co istotne, wykładziny są produkowane dopiero po złożeniu konkretnego zamówienia i określeniu parametrów przez Klienta. Czas realizacji zamówienia oscyluje zwykle w okolicach 4-5 dni roboczych, choć dokładny termin będziemy mogli wskazać dopiero po określeniu ilości zmawianych metrów bieżących. Zastosowany materiał PCV cechuje odporność na rozdarcia, rozciąganie i uszkodzenia , co przekłada się na wytrzymałość mechaniczną.

Nieustannie pracujemy nad naszą kolekcją wzorów, ale oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa pomysłowość. Możemy wykonać wykładzinę w oparciu o indywidualny projekt graficzny. Możliwość wybrania własnego nadruku zapewni niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Osoby zainteresowane potencjałem oferowanym przez wykładziny PCV z nadrukiem zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta.