Strona :
Mata ochronna z grafiką 073 okrągła śr. 90 cm, gr. 1,3mm

100,00 zł netto 135,00 zł 123,00 zł z VAT

  1. przechowalnia

    dodaj produkt do ulubionych

  1. zobacz produkt

Okrągłe maty pod krzesło z nadrukiem na podłogi twarde


Podkładki ochronne pod krzesło to doskonały sposób na ochronę podłogi przed jej stopniowym ścieraniem. Dostępne w tej kategorii maty są przeznaczone na podłogi twarde, w tym parkiety, panele i posadzki. W sklepie Maximat możesz jednak zdobyć coś więcej, aniżeli standardową matę. Dzięki nam zaopatrzysz się w podkładki ochronne z nadrukiem. O ile warianty jednobarwne pełnią wyłącznie funkcję zabezpieczenia przed zarysowaniami, o tyle maty z naniesioną grafiką, stają się elementem wystroju wnętrz.

W ofercie sklepu internetowego Maximat możesz znaleźć kilka proponowanych wzorów graficznych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byś podesłał nam własną grafikę, którą naniesiemy na dostarczoną Ci podkładkę. W ten sposób możesz sprawić, że warstwa zabezpieczająca podłogę dopasuje się do aranżacji panującej w pomieszczeniu.

Podkładki, które proponujemy w tej kategorii, mają kształt okręgu o średnicy 100 cm. Jeżeli zależy Ci na innym kształcie lub wymiarach, zapraszamy do pozostałych kategorii sklepu.

Przeznaczenie: podłogi twarde, w tym parkiety, panele i posadzki.

Zobacz wszystkie wzory mat z nadrukiem

Strona :