Tanie maty ochronne pod fotele biurowe i krzesła na kółkach na twarde podłogi


Maty ochronne – usiądziesz z wrażenia


Wielu ludzi prowadzi w dzisiejszych czasach siedzący tryb życia. Szczególnie dużo czasu spędzamy siedząc przy biurku, zwykle na dużym, wygodnym fotelu biurowym. W jaki sposób można ochronić nową podłogę przed zarysowaniami powstającymi wskutek codziennego użytkowania krzesła obrotowego na kółkach? Proponujemy skorzystanie z naszej oferty i zaopatrzenie się w nowoczesną matę, która pełni funkcję podkładki pod krzesło. Twoja połyskująca podłoga nie ucierpi, a dźwięki wywołane przesuwaniem krzesła zostaną wyciszone i nie będą już przeszkadzać Ci w pracy. Ta ostatnia funkcja jest niezwykle istotna w przypadku zastosowań domowych, zwłaszcza, jeśli zdarza Ci się pracować do późna w nocy, a nie chcesz zakłócać snu innych domowników.

Profesjonalna ochrona na Twoją kieszeń


Inwestując w matę ochronną możesz zadbać nie tylko o swoje otoczenie, ale również Twoich najbliższych lub pracowników. Porysowana podłoga, przetarta wykładzina, zniszczony dywan – takiego widoku nie będziesz musiał oglądać, jeśli odpowiednio wcześniej się przygotujesz. Zdecydowanie łatwiej zakupić tanią matę ochronną, niż zrywać panele czy wymieniać wykładzinę. Nasze maty sprawdzą się świetnie w biurze, domowym gabinecie oraz pokoju ucznia lub studenta. Mata ochronna przyda się szczególnie tam, gdzie niedawno był remont. Nowe mieszkanie, piękne meble, błyszcząca podłoga – urządzając się mamy na uwadze ochronę nowiutkich rzeczy, aby mogły służyć nam jak najdłużej.

Mata ochronna na podłogę – jak to działa?


Nie bez kozery mówić się, że najlepsze są najprostsze rozwiązania. Na tej zasadzie bazuje podłogowa mata ochronna. Twarde kółka fotela biurowego wywierają bardzo duży nacisk na podłogę, w efekcie czego na panelach, parkiecie, dywanie, wykładzinie czy gumolicie mogą pozostawać smugi i przetarcia. Wystarczy, że podłożysz pod krzesło naszą matę ochronną, a ten problem przestanie Cię dotyczyć. Twoje parkiety i posadzki będą już odpowiednio zabezpieczone przed zarysowaniami i ewentualnymi zanieczyszczeniami.

Strona :
 • 1
 • / 1
Mata ochronna pod krzesło obrotowe 80x120cm gr. 0,3mm półprzeroczysta

10,57 zł netto    13,00 zł z VAT

 1. przechowalnia

  dodaj produkt do ulubionych

 1. zobacz produkt

Mata ochronna pod krzesło obrotowe 70x100cm gr. 0,3mm półprzeroczysta

8,94 zł netto    11,00 zł z VAT

 1. przechowalnia

  dodaj produkt do ulubionych

 1. zobacz produkt

Strona :
 • 1
 • / 1