Strona :
  • 1
  • / 1

Czarne maty z polipropylenu


Krzesła biurowe są wygodne, jednak ich stosowanie na twardych podłożach, takich jak płytki, panele, czy parkiety, może powodować powstawanie na nich nieestetycznych zarysowań. By temu zapobiec, warto stosować zabezpieczenia. Świetnie się w tym celu sprawdzają maty ochronne i podkładki pod krzesła biurowe, takie jak maty z polipropylenu.

Chcesz znaleźć odpowiednie podkładki ochronne do swojego mieszkania lub biura? W sklepie Maximat możesz wybierać je do woli, mając też pewność, że ich grubość będzie wystarczająca, by długo pełniły swoją funkcję, a zarazem nie stanowiły nieestetycznego wybrzuszenia na podłodze. Poniżej przedstawiamy czarne maty z polipropylenu w różnych wielkościach. Co istotne, w matach zastosowano barwnik, który pozwala na długie zachowanie koloru.

Podkładki, które proponujemy, nie tylko chronią podłogę przed zarysowaniami, ale i wyciszają same dźwięki towarzyszące przesuwaniu krzesła po podłodze. W ten sposób unika się ewentualnego dekoncentrowania innych pracowników w biurze. Z kolei w zastosowaniach domowych przydają się właściwości izolacyjne – maty dobrze chronią przed chłodem podłogi.
Strona :
  • 1
  • / 1