Maty ochronne na podłogi twarde z warstwą antypoślizgową od spodu.


Krzesła biurowe są bardzo wygodne, jednak korzystanie z nich często wiąże się ze stopniowym ścieraniem podłoża pod ich kółkami. Na szczęście istnieje sposób na ochronę podłogi przed stopniowym niszczeniem. Wystarczy sięgnąć po specjalne maty ochronne, dzięki którym nacisk pod krzesłem rozkłada się równomiernie, a na samej podłodze nie widać śladów po przesuwających się na niej kółkach.

Szczególnie przydatne mogą być maty ochronne z warstwą antypoślizgową. Dzięki solidnemu wykonaniu mogą służyć całymi latami. Jednocześnie dzięki fakturze, jaką posiada warstwa spodnia, maty antypoślizgowe bardzo stabilnie trzymają się podłogi i unika się ich stopniowemu po niej przesuwaniu – to z kolei poprawia estetykę wizualną.

W Maximat znajdziesz maty ochronne na podłogi wykonane z poliwęglanu oraz z PET. Są to materiały wytrzymałe, gwarantujące wiele lat użytkowania zarówno w warunkach domowych, jak i np. biurowych. Maty nie wydzielają żadnego zapachu, są również antyalergiczne i łatwe w czyszczeniu.

Dostępne w naszym sklepie maty nie tylko chronią podłogi przed zniszczeniem. Dzięki nim Twoje krzesło porusza się znacznie ciszej, nie hałasuje, co szczególnie jest przydatne, gdy np. lubisz pracować w nocy i nie chcesz przeszkadzać domownikom. Co równie istotne, maty ochronne na podłogi twarde dodatkowo tworzą warstwę izolacyjną przed zimnem.

Antypoślizgowe maty pod krzesła, które proponujemy w tej kategorii, przeznaczone są do podłóg twardych, w tym do parkietów, paneli, czy na posadzki wylewane. W zależności od potrzeb, można nabyć warianty w określonych barwach lub przezroczyste.

Strona :
  • 1
  • / 1
Strona :
  • 1
  • / 1