Strona :
ZIELONY marker suchościeralny  GRANIT do planerów i białych tablic

2,36 zł netto    2,90 zł z VAT

  1. przechowalnia

    dodaj produkt do ulubionych

  1. zobacz produkt

Planery czasu do biura i domu


Lubisz mieć kontrolę nad organizacją swojego czasu? Jeżeli tak, z pewnością przydadzą Ci się planery zadań. Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego możesz wybrać takie, które będą najbardziej pasowały do Twoich potrzeb. A jest w czym wybierać, gdyż posiadamy planery w wielu różnych układach – miesięcznych, tygodniowych, rocznych, uniwersalnych oraz mających formę kalendarzy na konkretne lata.

Dostępne plansze tablice suchościeralne oraz plansze z diagramami do planowania i zapisywania zajęć mają bardzo wiele zastosowań. Można z nich korzystać do oznaczania ważnych dat, terminów spotkań, przypisywania osób do wykonania poszczególnych zadań, ale również do planowania grafików, rozkładu zajęć, czy dyżurów. Planery sprawdzają się także jako ogólnodostępny terminarz czy organizer. Dodatkowo oprócz organizerów znajdziesz tu także suchościeralne tablice z planami lekcji.

W ofercie dostępne są również pisaki i markery suchościeralne, dzięki którym łatwo usunąć z wspomnianych tablic dane, które wymagają modyfikacji.
Strona :