Strona :
  • 1
  • / 1

Szablony z tworzywa do malowania oznaczeńJeżeli często nanosisz napisy lub liczby na różnego typu powierzchnie, to dużym ułatwieniem bez wątpienia będą się gotowe szablony liter oraz cyfr. Nie ma znaczenia, czy znakujesz ściany budynków, pojazdy, urządzenia, maszyny, powierzchnie parkingowe i miejsca postojowe, czy może segregatory i teczki. W każdym z tych przypadków (jak również w wielu innych), wystarczy sięgnąć po szablony z literami i cyframi, co znacznie przyspieszy Twoją pracę.


Szablony, które oferujemy w sklepie Maximat, dostępne są w wielu różnych formatach – od małych (5 cm), po duże (aż do 60 cm). Każda cyfra lub litera jest na osobnym arkuszu, co znacznie ułatwia efektywne korzystanie z tego typu matrycy. W naszej ofercie szablonów liter do malowania dostępne są wzory wykorzystujące różne czcionki, co ułatwia wybranie modelu odpowiedniego dla Twoich potrzeb. Jednocześnie w zestawach znajdują się litery (w tym również polskie litery), cyfry oraz znaki specjalne - w zależności od preferencji.


Wzory liter zostały wykonane z wytrzymałego, półprzezroczystego tworzywa, dzięki czemu w pełni nadają się do wielokrotnego użytku oraz bardzo łatwo można je dopasować do konkretnej sytuacji. Szablony mają grubość około 0,5 mm, są bardzo lekkie i poręczne, co sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno w domu, w biurze, jak i w zaawansowanych zastosowaniach przemysłowych.


Jak malować szablony liter?


Szablony liter, cyfr i innych znaków można wypełniać na kilka sposobów. Jednym z popularniejszych jest malowanie farbą w sprayu, jak również tzw. stemplowanie z użyciem gąbki lub innego narzędzia, dzięki któremu łatwiej nakładać farbę przeznaczoną do konkretnego typu powierzchni. Mniejsze szablony można z powodzeniem wypełniać grubym markerem lub mazakiem, a dla osób, które chcą uzyskać zaawansowane efekty poleca się odrysowanie znaków ołówkiem, aby następnie wypełnić je kolorami. W takim wypadku szablony doskonale sprawdzą się podczas tworzenia różnorodnych dekoracji - budynków, arkuszy i innych.

Strona :
  • 1
  • / 1